به سرتان بخورد اسلامتان! ,گیل آوایی


چه نفرتی شده است اسلام این جنایتکاران با آن چهره های کریه و مشمئز کننده در لفافه ی عبا و عمامه! چه نماد پلیدی و قاتلانه ای شده است روحانیت عوام فریب که از پی سالها ارتزاق از جان و مال مردم عامی، به چنین تبهکاری و دروغ و ریا رسیده اند.

یک روز نیست گند اسلامیان حاکم بر سرزمینمان را نبینیم و نشنویم و بر سرنوشت خویش زار نزنیم!؟

از خمینی خون آشام دیروز تا رهبر تریاکی قاتل امروز خامنه ای، همه و همه نماد خیانتبار ترین و نشان هولناکترین جنایتهایی اند که بی رحمانه به جان و مال و ناموس مردم افتاده اند.

روزی نیست که جنایتی تکان دهنده در ایران رخ ندهد. روزی نیست که از گند اسلامیان حاکم در ایران، انسان امروز هاج و واج نماند که این ها دیگر چه جانوری اند! از کجا آمده اند!

مگر می شود که حکومتی دانشجویان را به بند بکشد و دانشگاه را گورستان و نمازخانه کند!
مگر می شود به روشنی روز زن و فرزند مردم را تجاوز و شکنجه و اعدام کنند و به آیه و دین و خدای شان لاپوشانی اش کنند!؟

مگر می شود به آشکاری هر چه تمامتر قاتلانی بر مسند قضاوت بنشینند و بنشانند و قربانی، محکوم کنند!؟

مگر می شود نان از گلوی گرسنه جامعه بدزدند و به هر ناکجایی بدهند! کارگر شلاق بزنند! و گفته پیغمبرشان را بجوند که محمد دست کارگر بوسیده است!

مگر می شود جنایتکاران علنا و آشکارا جنایت کنند و سند جنایت خویش را تخریب کنند و در هر رسانه و مسجد و منبری وقیحانه دروغ بگویند!؟

این جانوران از کدام گنداب فسیلی به در آمده اند!؟

بهترین فرزندان این سرزمین را کشتند و در گورهای دست جمعی خاورانهای ایران در دل خاک سپردند و سپس سند جنایت خود پاک می کنند آن هم در کمال بی شرمی و وقاحت! و سربازان صاحب زمانشان جنایت بار کنند!

دانشجو را با یا زهرا یا حسین از طبقه چهارم به بیرون پرتاب می کنند و قربانی ائمه اطهارش فریاد می کنند و گور در دانشگاه می سازند و نماز خانه! قبرستان در دانشگاه!؟

به سرتان بخورد این اسلام! به سر هفت پشت تان بخورد این قران و این عدل علی و دنیا و آخرت اسلامی و این دوازده امام و چهارده معصومتان! همین گند را در همه تاریخ زده اید که هیچگاه از فریب و ریا و دروغ و عوامفریبی در نیامده اید. همین گند را زده اید که به هزار تکرار در جهل مرکب منفورید.

این همه جنایت و قتل و غارت را علیه مردمی که به شما جانیان و حرامیان، باور و اعتماد کرده اند، چرا روا می دارید! به چه گناهی!؟

شما جانیان اسلامی از کدام گور تاریخی، از کدام گور عصر حجری برخاسته اید!؟

نکاهی به زندگی مردم کنید! فقر و اعتیاد بیداد می کند! شریف بودن در نظام اسلامی تان جرم است! فرهیختگی جرم است! شرافت جرم است! هر خصوصیت والای انسانی جرم است!
چون از همه این زیبایی های انسانی محرومید و از تحقیر خود چنین بر سر یک ملت و مملکت روا می دارید! وای بر شما! هزار نفرت بر شما و اسلامتان!

وای بر ما! ما که چه مردمانی هستیم!؟
ما که با همه این جهالتها و خرافه ها و تفکر و فرهنگ قهقرایی ِ به هزار بار تجربه تاریخی، از قاتلان خود اسطوره ساخته ایم!

ما را چه شده است!؟ نه به خود می اندیشیم! نه به فرزندان خود و نه به خاک و کاشانه و وطن خود!

وای بر ما که این همه جنایت در میان ما و در وطن ما رخ می دهد.این همه ناروایی!اینهمه زور! اینهمه دروغ!

اینهمه بی عدالتی! اینهمه تجاوز و غارت ! اینهمه فقر و بیکاری و فحشاء و اعتیاد و بی آیندگی نسلها! وای بر ما! ماچه می کنیم!؟

جوانان ما به میدان می آیند و سرکوب می شوند!کسی به یاریشان نمی آید! زنانمان به میدان می آیند، سرکوب می شوند، جامعه در تار و پود خرافه جنایتکاران، نذر و نیاز دنبال می کند! کارگران ما به میدان می آیند، سرکوب و زندانی می شوند! باز در بر همان پاشنه می چرخد!
تا کجا!؟ تا کی!؟

هیچ تیر غیبی نیست! هیج صاحب زمانی نیست! همه این فریبکاریها و داستانها و ماجراهای صد من یک غاز، همینها هستند که بر گرده ی همه سوارند! به دار و ندار همه چنگ انداخته اند!
گرد هاله نور و گفتگوی تمدنها و گندکاران با و بی عمامه ی حکومت اسلامی گشتن، همین تن دادن به چرخه ی آسیاب به نوبت جنایتکاران اسلامی است. همه سر و ته یک کرباسند. همه در جنایت و نکبت و سیه روزی ما سهیمند.

هیچکدام این جانیان، در جایی که هستند، لایق و سزاوار نیستند. باید سی سال سیه روزی ما، سند گویایی باشد بر اینکه وقتی یک آخوند رهبر، رئیس، وکیل، مدیر و سیاستمدار شود، همین گندی زده می شود که بر ما و سرزمین ما آوار شده است.

ایران قحط الرجال نیست! جانیان ابله، بخاطر ناتوانی و ناآگاهی و نابجایی خود، هر فرهیخته ای را خانه نشین یا از وطن بیرون رانده است. مشتی احمق و جاهل و تبهکار پست و مقام بین خود دست گردان می کنند و قاتلان فرو دست را شاباش می دهند.

رئیس جمهور، رئیس شورا می شود؛ وزیر برکنار شده، مدیرکل می شود، قاتل جانشین قاتل دیگر می شود، همینطور آسیاب به نوبت می چرخد و هر روز گورستانها آباد، دانشگاه ها نمازخانه و کارخانه ها ورشکسته و بازار هر بنجلی را از هر ناکجای عقب مانده ای به بهای بیکاری و فقر و نداری و دربدری ما، بخورد همه می دهند.

با چنین سابقه ی هولناک و جنایتکارانه، انرژی هسته ای هم اگر باشد! نور در نور می شود! باشیم تا چرنوبیل دیگری این بار در میهن بلازده شاهد باشیم! جنایتکارانی که یک ملت را به نکبت و سیه روزی نشانده اند، فقط انرژی هسته ای کم دارند! ابلهانی که از اداره یک مدرسه عاجزند! نیروگاه هسته ای را چه خواهند کرد!؟

به خودمان بیاییم. به جوانان پرشور وطنمان یاری دهیم. هر صدای اعتراض جوانان و زنانمان را همصدا شویم.

از قاتلان خود استوره نسازیم.

مسئولیت هرآنچه که در میهن ما رخ دهد، در وحله نخست، بر عهده خودمان است. کسی که حرمت حریم خویش پاس ندارد، همینی می شود که سی سال است بر خانه و کاشانه ی ما آوار شده است.

بجای فریب خوردن از جانورانی از نوع خاتمی، بزغاله رئیس جمهور یا رهبر تریاکی نظام اسلامی، به یاری همدیگر بشتابیم و اساس این حاکمیت جنایتکار اسلامی را فرو بریزیم. ما می توانیم.

هر صدایی که تمامیت حکومت اسلامی را هدف قرار دهد، صدای رهایی از بختک این حکومت جهل و جنایت است و هر صدایی که از درون این حاکمیت یا جناح و بخشی از آن باشد، تداوم همین نکبتی است که سی سال است گرفتار آمده ایم.

گیل آوایی

Advertisements

2 پاسخ to “به سرتان بخورد اسلامتان! ,گیل آوایی”

 1. فورکلارنده Says:

  درود به دوست عزیز و ایرانی. اسمت رو توی بیانیه ی دانشجویان دیدم شماره ی 21 بودی سیاوش مبارز اومدم ببینم چی مینویسی خیلی خوشم اومد گفتم یه عرض ادبی بکنیم.
  من فورکلارنده هستم توی امضا ها شماره 9 اگر دوست داشتی بیا یه سری بهم بزن منم مثل خودت مینویسم.با این فرق که توی کامنت ها بحث درست میشه و با خواننده ها صحبت میکنم.
  مشتاق تبادل لینک هستم اگر دوست داری منو با اسم فورکلارنده لینک کن و بیا توی نظراتم بهم بگو با چه اسمی لینکت کنم.منم ورد پرسی هستم مثل خودت یه سری سوالات هم ازت داشتم از این سیستم ورد پرس که می بینم کاملا اینجا تو میتونی اون کارها رو انجام بدی ممنون میشم اگر بهم یه لطفی بکنی و کمکم کنی.
  به امید ایرانی بدون خرافه های دینی و بدون هرگونه پسوند و پیشوند جمهوری و اسلامی.
  منتظرت هستم دوست عزیز.

 2. bahar Says:

  بر پدر سیاست لعنت ببینید چه به روز این جوانهای ما آورده وقتی‌ شکایت میکنی‌ میگن خود جوانها میخواند معتاد باشند اون شاه هم همین رو میگفت. پس فرق آخوندا با شاه چی‌ هست؟ امام خمینی خودش گفت
  روحانیون نباید دولت را بگردنند.لطفا این ویدئو رو نگاه کنید.یه ایمیل هم به من ترک کرده بفرستین.
  bahara.ab@gmail.com

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: